אני גאה להציג את joy music – מוזיקה, שמטרתה להשפיע באופן חיובי על המח, הנפש וגוף האדם
ולגרום לחוויה וריגושים ייחודיים.
מזה שנים רבות עסוקים מדענים מתחום המח, פסיכולוגים ומוזיקולוגים במחקרים השופכים אור על דרך השפעתה של המוזיקה על בני אדם. הנושא הפך מדעי והמסקנות העולות מהמחקרים השונים אינן משאירות צל של ספק – למוזיקה השפעה ישירה על אורחות חיינו, מצב בריאותנו ומצב רוחנו.
על בסיס המחקרים הרבים שבוצעו בנושא בשנים האחרונות, יזמתי והפקתי את ה - joy music, מוזיקה המשלבת את המסקנות המדעיות של המחקרים שנעשו בתחום, לבין סגנון מוזיקה יוצא דופן המשלב גם הוא בין מספר מרכיבים אמנותיים כגון: מוזיקת עולם, מוזיקה רוחנית, מוזיקה אלקטרונית ועוד.
מחקרים שונים הוכיחו כי לתדרי המוזיקה ישנם כוחות ברורים המשפיעים על המח, הנפש וגוף האדם. תדרים מסוימים גורמים לתחושת שלווה, אחרים לתחושת התעצמות פיזית,או לריפוי מחלה לאורך זמן וישנם תדרים היכולים לסייע לטיפול נפשי ועוד.
oy musicj   –  היא עטיפה מוזיקלית אסטטית לתדרים. נעים מאוד להאזין למוזיקה זו ובכל מקרה, היא תכניס את המאזין למצב שלווה, רוגע ואיזון נפשי. כתוצאה מכך, שתדרים שונים משפיעים השפעה שונה על מערכות שונות של בני האדם, מצליחה joy music – לטפל בנושאי חיים רבים ומגוונים: יחסים בזוגיות, העצמה אישית, הצלחה בעסקים, יחסי מין ועוד נושאים רבים מתחומי חיינו.
joy music  –  נוטה לבצע לאחר מספר שניות של האזנה סוג של הסחת דעת ורק לאחר מספר שניות נוספות, היא שואבת את המאזין אל תוך הצלילים ומעבירה את המסר הנבחר לתת מודע האנושי ושם הוא נקלט ומבצע את המוטל עליו.
joy music –  מעבר להיותה ז'אנר מוזיקאלי מיוחד, היא דרך חיים עבור היוצרים מחד והמאזינים מאידך ויש ביכולתה לבצע שינויים גדולים בחייו של כל אדם באשר הוא.

 

 
 

דף הבית טלפוןwazeפייסבוק